تعرفه بسته بندی اثاثیه به چه عواملی بستگی دارد؟

از آنجا که قیمت عامل مهمی برای مشتریان است، لازم است توضیحاتی در مورد تعرفه بسته بندی اثاثیه بیان کنیم. اما بطور کلی باید گفت که اتوبارهایی که زیرنظر اتحادیه فعالیت می کنند، بهترین گزینه برای شما هستند، زیرا نمی توانند بیشتر از تعرفه تعیین شده حق الزحمه دریافت کنند. متاسفانه یکی از مشکلات بسیاری از افراد در حین اثاث کشی، چک و چونه زدن با باربری است. این مشکل به دلیل انتخاب نادرست و عدم توجه به مجوز اتوبار ایجاد میشود. شما باید با ما یا شرکتهایی که مجوز رسی از اتحادیه حمل و نقل زمینی دارند، همکاری کنید. اولا ما هزینه اضافی دریافت نمیکنیم، ثانیا هر هزینه ای دریافت شود به شما فاکتور میدهیم که قابلیت پیگیری دارد و همین عوامل نشان میدهد که کمترین هزینه را از شما دریافت میکنیم.

درنهایت باید تاکید کنیم اگرچه قیمت اهمیت دارد، اما مهمترین نکته در اثاثکشی حفظ امنیت بار شماست. کوچکترین ضربه ای به لوازم حساس مثل یخچال میتواند نتایج ناراحت کننده ای به همراه داشته باشد، به خصوص زمانیکه کار را به اتوباری بدون مجوز واگذار کرده اید و در صورت اشتباهات فردی کارگران نمیتوانید به جایی اعتراض کنید. پس دقت کنید که در وهله اول شرکت و اتوبار مجوزدار را انتخاب کنید. اما فاکتورهای موثر در تعرفه موارد زیر هستند که سعی میکنیم با مثال آنها را واضح و شفاف توصیح دهیم:

تعداد کارگر

برخی از افراد تمایل دارند که با سرعت بیشتری فرایند بسته بندی اثاثیه منزل را انجام دهند به همین دلیل درخواست تعداد کارگر بیشتری دارند. معمولا حق الزحمه کارگر تخصصی ساعتی حدودا ۹۰ هزار تومان است. طبیعتا هرچه تعداد کارگرها بیشتر شود، تعرفه بالاتر میشود. اما یک مزیت دارد و آن این است که فرآیند اسباب کشی با سرعت بسیار بالاتری انجام میشود. مثلا اگر جابجایی و اثاث کشی را با ۳ کارگر بتوان در ۵ ساعت انجام داد، با افزایش این تعداد به ۵ میتوان در مدت زمان حداکثر ۴ ساعت کار را به اتمام رساند.

البته با یک حساب سرانگشتی میتوان گفت، افزایش تعداد کارگر در اسبابکشی هم فکر بدی نیست، زیرا اگر تعداد بالاتر باشد، زمان بسته بندی اثاثیه، جابجایی بار و تحویل در مقصد پایین خواهد آمد و در مجموع هزینه کلی هم به صرفه و مورد رضایت مشتری خواهدبود. باربری و اتوبار تهران به شما کمک میکند که مشخصات کارگر حرفه ای را بدانید.

 

حجم و تعداد اثاثیه

هرچقدر اسباب و لوازم بیشتر باشد، در تعرفه نهایی تاثیر دارد. معمولا لوازم یک منزل عادی شامل لباسشویی، مبلمان، میز ناهارخوری، ظرفشویی، تلویزیون ، تعدادی کمد، سرویس خواب و سایر ظروف و وسائل می   باشد، که نیاز به یک خاور دارد. در این شرایط هزینه ها تقریبا مشخص است که میتوانید با تماس با   02188584302 از همکاران ما بپرسید، اما اگر لوازم بیش از حد باشد، هزینه به نسبت حجم اثاثیه بالا میرود که کاملا طبیعی است. زیرا یا زمان اسباب کشی بیشتر می شود یا نیاز است که کارگر بیشتری برای حمل اثاث به کار گرفته شود. زیرا در این شرایط بسته بندی اثاثیه به تعداد بیشتری از لوازم خط میشود و این یعنی تعداد کارتن و جعبه بیشتر، سلفون مصرفی بیشتر و صرف زمان زیادتر.

فاصله مقصد تا مبدا

فرض کنید قصد دارید از تهران به مشهد جابجا شوید در مقایسه با دو محله در یک شهر! در این شرایط چرا تعرفه بسته بندی اثاثیه متفاوت است؟ زیرا نوع جعبه ها و موادی که برای بسته ها استفاده میشود فرق دارد. به دلیل مسافت بیشتر بین مقصد و مبدا باید از جعبه های محکمتر و با قیمت بیشتری استفاده کرد، فضای درون جعبه را با کاغذ مچاله بیشتری پر کرد و همچنین مسافت در انتخاب نوع خودرو و تعداد کارگر و خودرو نیز تاثیر دارد که همه این موارد دست به دست هم میدهند تا تعرفه نوسان داشته باشد. درکل در صنعت جابجایی بار و کالا، فاصله و بعد مسافت عاملی تعیین کننده محسوب میشود چرا که علاوه بر عوامل ذکر شده، در مصرف سوخت نیز تاثیرگذار است.  را حتما مطالعه نمایید.

 

 

 

حرفه ای ترین خدمات بسته بندی اثاثیه

طبیعتا سلامت اثاث منزل یا محل کار ، اهمیت زیادی در حمل بار و اسباب کشی دارد و باید حفظ امنیت آنها توسط کارگر حرفه ای و با استفاده از تجهیزات مخصوص بسته بندی اثاثیه انجام شود.  اسباب کشی معمولا جزو کارهای سخت ، وقت گیر و طاقت فرسا تلقی می شود. یکی از سخترین قسمت های آن نیز همین مرحله است که باید  کاملا اصولی و با ضد ضربه کردن اثاث همراه باشد. شما به دنبال حرفه ای ترین خدمات باشید نه ارزان ترین! فریب قیمت پایین را نخورید! اموال شما ارزش زیادی دارند و نباید به دست اتوبارهای ناشی بدهید.

اثاثیه منزل هرکدام ابعاد و وضعیت متفاوتی دارند و به همین دلیل نوع جمع آوری لباسشویی ، لوستر ، ظروف شکستنی ، پیانو و آلات موسیقی ، یخچال ، کامپیوتر ، مبلمان ، میز ناهارخوری ، لباس و پوشاک و لوازم سنگین با هم تفاوت های زیادی دارد. بسته بندی اثاثیه یکی از حیاتی ترین اقدامات پیش از باربری است و اگرچه امکان دارد هزینه هایی نیز داشته باشد ، اما خسارت و آسیب در حین اسباب کشی را به صفر می رساند.

Call Now Buttonتماس با ما